Ana Sayfa KREDİ 11 Ağustos 2017

En Kolay Kredi Veren Bankalar Hangileri 2017

En Kolay Kredi Veren Bankalar Hangileri 2017

Haberimizde sizlere “en kolay kredi” veren bankalar hakkında bilgiler sunacağız. Bu bilgiler herhangi bir ticari reklam için ya da herhangi komisyon karşılığında yazılmamıştır. Sadece bankalara yapılan kredi başvuru sonuçlarına göre alınmış bazı tecrübeler neticesinde hazırlanmıştır. Bu haberimizde kimseyi kandırmayacağız ya da herhangi bir komisyon karşılığı kredi vermeyeceğiz. Bunu öncelikle sizlere belirtmek istedim. Benimde kredi puanım düşük olduğundan birçok banka ile iletişime geçtim ve çoğundan ret mesajı aldım. Yıllardır bankalarla içli dışlı olduğum içinde sizlerle bu konuyu paylaşmaya karar verdim.

Hızlı Kredi Çekmek; Öncelikle hızlı kredi çekmek istiyorsanız “sms ile kredi veren” bankaları denemeniz gerekmektedir. Sms ile banka kredisi veren bankalardan en bilindikleri Denizbank, Odeabank, QNB Finansbank ve Garanti Bankası’dır. Herhangi bir banka şubesine gitmeden ya da bankaların web sitelerinden form doldurmadan sadece sms ile kredi başvurusu yapabilir ve kolaylıkla kredi alabilirsiniz. Sms olumlu sonuçlandığı durumda banka kredisi alma ihtimaliniz çok yüksektir. Eğer olumsuz durumunda zaten diğer bankalara da gitmenize pek gerek kalmayacaktır. Kredi notunuz düşükse ya da siciliniz bozuksa ön onaydan geçmeyen krediler diğer bankalarda da geçerli olacaktır ve kredi almanız zorlaşacaktır.

Kredi Notum Düşük Nasıl Kredi Alabilirim?
Kredi notunuz düşükse büyük ihtimal hiçbir banka size kredi vermez. Maalesef bankaların politikası bu şekilde işliyor ve tamamı müşterilerinin geçmiş sicil durumuna bakıyor. Öncelikle acil krediye ihtiyacınız yoksa kredi notunuzu yükseltmeye çalışabilirsiniz. Bunun için kredi ve kredi kartı ödemelerinizi zamanında yapmanız gerekmektedir. Bankalara olan borçlarınızı 1 gün bile geciktirmeden yaptığınızda her ay kredi notunuz yükselecektir. Eğer acil krediye ihtiyacınız varsa ve kredi notunuz düşükse o zaman bir kefil bularak kredi çekebilirsiniz. Tabi kefil göstereceğiniz kişinin de kredi sicil durumu iyi olmalı. Aksi durumda kefiliniz de yetersiz kalacaktır. Son olarak ise ipotekli kredi çekmenizi önerebilirim.

İpotek Karşılığı Kredi Nedir?
Siciliniz bozuk ve kredi alamıyorsunuz. Ancak üzerinize bir ev, arsa ya da araba var. Akbank, Vakıfbank gibi bankalar “ipotek karşılığı kredi” imkanı sunmaktadırlar. Siciliniz bozuk olsa ve hatta kara listede olsanız bile ipotek karşılığı kredi kullanabilirsiniz. Örneğin 100.000 TL değerinde bir arsanız varsa %80’i kadar yani 80.000 TL ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Bunu banka ile görüşmeniz gerekmektedir. Birçok insan bunu bilmediği için anlatmak istedim.

Umarım bu haberimizden faydalanmışsınızdır. Paraya çok ihtiyacı olan insanlar maalesef komisyon karşılığı kredi gibi yollara başvuruyorlar. Ben ise bu yolları pek tavsiye etmiyorum. Web sitemizde ya da Facebook grubumuzda da bu tür soruları lütfen sormayın. Biz burada sizlere çeşitli taktikler ve yollar gösteriyoruz. Anlattığımız şeylerin tamamı legal yani yasaldır. Herkese mutlu günler dilerim. Sormak istediklerinizi alt kısımdaki “yorumlar” bölümünden sorabilirsiniz.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?