Ana Sayfa KREDİ 11 Ağustos 2017

Cigna Finans İşsizlik Sigortalı Olanlara Kredi Ödeme Güvencesi

Cigna Finans İşsizlik Sigortalı Olanlara Kredi Ödeme Güvencesi

Cigna Finans İşsizlik Sigortası, kredi ödemelerinizin düzenli bir şekilde ödenmesini sağlıyor bu sistem ile vefat, işsizlik gibi durumlarda sigorta poliçeniz sizin yerine kredinizi ödüyor.

İşsizlik Teminatı

İşveren tarafından haksız durumda işten çıkarılmanız durumunda kredi ödemeleriniz birbirini takip eden altı ay boyunca teminat tutarı doğrultusunda ödenir.

Kaza veya Hastalık Sonucu Geçici İşgörememezlik Teminatı

Serbest meslek sahipleri için bir kaza veya hastalık sonucu iş göremez duruma gelen işçinin kredi taksitlerinin altı ay boyunca teminat tutarı kadar ödenmesidir.

Kaza veya Hastalık Sonucu Gündelik Hastane Tazminat Teminatı

Geçirdiğiniz bir kaza veya hastalık sonucu 7 günden uzun süre hastanede yatmanızı gerektiren durumlarda kredi taksitleriniz takip eden altı ay boyunca teminat kapsamında ödenir.

Vefat Teminatı

Sigorta süre zarfında vefat edilmesi durumunda vefat eden kişinin belirttiği lehtara eğer yoksa yasal varislerine ödenir.

Kaza Sonucu Sürekli Sakatlık Teminatı

Sigorta kapsamında belirtilen haller durumunda sakat kalmanız durumunda poliçenizde belirtilen tutar tarafınıza ödenir.

Banka işsizlik sigortası kapsamında cigna finans da QNB finans banka bağlı bir sigorta şirketidir.

Eğer QNB Finansbank’tan bir kredi çekmeyi düşünüyorsanız sigorta poliçeniz Cigna Finans tarafından sağlanmaktadır.

Sigorta süreniz yani çektiğiniz kredinin vadesi bittikten sonra ise kredi ödeme güvenceniz iptal olacaktır. Farklı bir şekilde işlem yapmanıza gerek olmaktadır.

Kredinizi çektikten sonra olası bir işten çıkarılma, hastalık veya kaza gibi durumlar söz konusu olduğu takdirde sizde bu poliçeden yararlanarak borçlarınızı güvence altına alabilirsiniz. Tazminat taleplerinizi ise çağrı merkezi veya e-posta kanalı ile iletebilirsiniz. Tazminat için ise bir takım istenecek belgeler bulunacaktır sizden. Bu tazminatın çeşidine göre değişim göstermektedir. Eğer daha detaylı bir şekilde bilgi almak ve sizden istenilecek belgeleri detaylı bir şekilde öğrenmek istiyorsanız veya tazminat talepleriniz için 444 0 984 numarasından ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Tarafınızdan istenilecek belgeleri sigorta firmasına gönderdiğiniz takdirde değerlendirmeye alınacak ve tarafınıza konu ile ilgili geri dönüş sağlanacaktır.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?