Ana Sayfa BANKALAR 11 Ağustos 2017

Yeni Emeklilere 450 TL İlk Maaş Hediyesi Yapı Krediden

Yeni Emeklilere 450 TL İlk Maaş Hediyesi Yapı Krediden

Yapı kredi bankası 450 TL maaş hediyesi, yeni emekliler, ilk maaş, emekli maaşı, yeni emeklilere 450 tl promosyon – En azından 25 veya 30 yıl kadar çalıştınız. Bu ülkeye hizmet ettiniz. Yağmur çamur demeden sabah saatlerinde işe gitmek için yollara düştünüz. geldi fazla mesaiye bıraktılar. Yeri geldi, çocuklarınızın en özel günlerinde yanlarında olamadınız. Ne kadarda uzun bir süre geçti değil mi? Şimdi sonunda emekli olmaya hak kazandınız. Gelecek ay emekliliğinizi isteyecek ve kendi köşenize çekilip rahat bir emeklilik hayatı sürdürmeye çalışacaksınız.

YENİ EMEKLİLERE GÜZEL BİR BANKA TERCİH ALTERNATİFİ

Emeklilik ile maaşınız da azalma meydana gelecek. Artık Devletimiz her ay size düzenli olarak bir maaş yatıracak. Bankalarda peşinizde koşacak tabi ki de. zira bankalar emekli müşterileri çok sever ve çok fazla önem verir. Her ay standart maaş gelir. Bununla birlikte emekliler birikimlerini de o bankaya taşırlar. Ha bir de bununla birlikte emekli ikramiye işi de var. Dolayısıyla bir emeklinin bile bankaya katkısı çok fazla oluyor. Ben bu yazıda yeni emekli olacaklara, banka tercihinde bulunmaları için bir alternatifte bulunacağım. Yapı kredi bankası özel bir kampanya hazırlamış. Tabi tercih edip, etmeme olayı tamamen sizlere düşüyor.

YAPI KREDİ BANKASI İLK EMEKLİ MAAŞI KAMPANYASI

Emekli olacağınıza göre, şimdi bir tane banka tercihinde bulunmanız gerekiyor. Yalnız seçeceğiniz bankanın işinize yaraması gerekiyor. Daha doğrusu hem yardımcı olması gerekiyor hemde size özel kampanyalar sunması gerekiyor.Yapı Kredi Bankası da diyor ki; ilk emekli maaşınızı yada emekli ikramiyenizi Yapı Kredi Bankası aracılığı ile alın yada hali hazırda var olan emekli maaşınızı yapı krediye taşıyın, hem 450 TL’ye varan nakit hediyeden yararlanın hemde emekli paketinden faydalanın.

YAPI KREDİ EMEKLİLİK PAKETİ AVANTAJLARI

Yapı kredi bankası emeklilik paketi ile öncelikle gerek internet şubeden, gerek cep şubeden, Gerek ATM ve gerekse de telefon bankacılığından yapacağınız havaleler ücretsiz oluyor. Eğer birikimleriniz var ise, size özel avantajlı faiz oranları da sunuluyor. Size özel kredi fırsatının yanı sıra bireysel kredi aldığınızda kredi tahsis ücreti de talep edilmiyor. En güzel yanlarından birisi ATM’den günlük para çekim üst limitinin 3.000 TL olması. Birde ücretsiz düzenli ödeme talimatından da yararlanabilirsiniz.

EMEKLİ MAAŞI NASIL TAŞINIYOR?

Sizlerde emekli maaşınızı yapı kredi bankasına taşımak istiyorsanız, yalnızca nüfus cüzdanınız ile size en yakın, yapı kredi banka şubesine uğramanız yeterli olacaktır. Burada bir form dolduruluyor ve imzanız alınıyor. Bu sayede maaşınızın taşıma işlemi başlatılmış oluyor. Bunun dışında e-devlet sistemi üzerinden de maaş transferinizi gerçekleştirebilirsiniz.

KAMPANYANIN ŞARTLARI VE KOŞULLARI

Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin 3 yıl yani 36 ay boyunca emekli maaşını yapı krediden alacağına dair taahhüt etmesi gerekiyor. Sizin de aylık emekli maaşınız 1.000 TL’ye kadar ise 300 lira hediye alabiliyorsunuz. Aylık emekli maaşınız 1.000 TL ile 2.000 TL aralığında ise 375 lira hediye alabiliyorsunuz. Aylık emekli maaşınız 2.000 TL’nin üzerinde ise 450 lira hediye alabiliyorsunuz.

 

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?