Ana Sayfa KREDİ 12 Ağustos 2017

Yapı Kredi Bankası Kurban Bayramına Özel Bireysel İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi Bankası Kurban Bayramına Özel Bireysel İhtiyaç Kredisi

2017 Yapı Kredi Bankası Kurban Bayramı ihtiyaç Kredisi, Bayram Kredisi, Anında kolay kredi – Nasıl, bayram hazırlıklarınızı tamamladınız mı? Bugün kime sorduysam cevaben; “Neredeeee… Para yok, masraf çok” oldu. Vatandaşın bir sürü gideri var. Bir de ihtiyaçlarda aldı başını gidiyor. Tek çare kredi olarak karşımıza çıkıyor. Ama bir soru da hemen arkasından geliyor; Hangi banka hesaplı krediyi veriyor? Biz tüketicilere düşen iyi bir araştırmanın ardından kredi çekmek olmalı. Neden mi? çünkü çok fazla banka var ve aralarında rekabet ciddi seviyelerde.

KREDİ ALTERNATİFİ ÇOK FAZLA DOĞRU OLAN HANGİSİ

Bankalar şu sıralar kurban bayramını fırsat bilip müşteri kampanya çalışıyor. Her gün de farklı bir bankadan farklı bir kurban bayramı kredisi haberi geliyor. Bu iyi bir şey aslında. Ne kadar çok kampanya var ise elimizde o kadar çok alternatif olacak demektir. haliyle de bunların arasından en hesaplısını tercih etme imkanımız oluyor. Önümüzdeki günlerde bankalar kampanyalarının hepsini yayınladıktan sonra tüm kampanyaları bir arada sunacağımız özel bir yazı da derleyeceğiz. Bu yazıda ise Yapı Kredi Bankasının Kurban Bayramı İhtiyaç kredisinden söz edeceğiz.

YAPI KREDİ KURBAN BAYRAMI BİREYSEL İHTİYAÇ KREDİSİ

Yapı kredi bankasının kendi çapında tercih edilen bir banka olduğunu belirtelim. Bankacılık hizmetleri ve ürünleri çok iyi. Zaten 1944 yılından beri de hizmet veriyor. Ayrıca tercih ediliyor. Şimdiler de ise Kurban Bayramı için bir kredi kampanyası hazırlamış. Günde 10 lira ödeyerek 10 bin lira kredi alabiliyorsunuz. Peki bu kampanyanın ayrıntıları neler? şimdi bunları detaylandıralım. Yapı kredi bankası ile çok uzun bir vade imkanı sizlere sunuluyor. Kredinizi tamı tamına 4 yıl yani 48 ay vade ile geri ödeyebiliyorsunuz.

FAİZ ORANLARI VE DİĞER ÖZELLİKLERİ

Kredi için belirlenmiş olan faiz oranı %1,33 dür. Çok yüksek mi? hayır. Piyasa şartlarına göre makul bir faiz oranı diyebiliriz.Bunun dışında kampanya normalde 10 bin liraya hitap etse de aylık geliriniz ölçüsünde daha farklı kredi limiti talebinde bulunabiliyorsunuz. Lakin farklı tutarlarda faiz oranları da değişiyor. Kredi tahsis ücreti artık tüm bankalar tarafından alınan dosya masrafı yerine geçiyor. Hayat sigortası mutlak suret ile yaptırılıyor. Özellikle yapı kredi bankası bu konuda yaş tahtaya basmıyor. Son başvuru tarihi 31.08.2017 dir.

KREDİYE SMS İLE BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ

Sizlerde işinizi gücünüzü bırakamayanlardan iseniz, dilerseniz SMS ile başvuru yolunu tercih edebilirsiniz. Telefonunuzun mesaj uygulamasını açın ve Bireysel yazın. Sonra bir boşluk bıraktıktan sonra 11 Haneden oluşan T.C. Kimlik Numaranızı yazın. Daha sonra bir boşluk daha bıraktıktan sonra Begeleyebildiğiniz Aylık Gelirinizi yazın. (Bireysel 777771111111 2750 ) Mesajı kendinize göre düzenlediyseniz, bunu 4411’e yollamanız gerekiyor. Gelen cevap olumlu ise gelir belgeniz ile birlikte banka şubesine gidip kredinizi alırsınız.

DİĞER BAŞVURU YOLLARI

Yapı kredi bankası şubesi size yakın ise ve yüz yüze işimi çözeceğim diyorsanız gidebilirsiniz. Yapı kredi bankasının müşterilerinin işleri dahada kolay. ATM’den yada telefon bankacılığını kullanarak bile başvuru yapabilirler. Bunun dışında internet yada cep şube kullananlar bankaya gitmeden online olarak başvuru yapabilirler. Sonrasında olumlu yanıt alırlarsa yine bankaya gitmeden kredilerine hesabına aktarırlar. Hafta sonu dahi olsa, cumartesi veya pazar günü dahi olsa kredisine hemen kavuşurlar.

KURBAN BAYRAMI BİREYSEL KREDİ İÇİN HESAPLAMA YAPALIM

yapı kreid bankasından 10.000 tl ihtiyaç kredisini 48 ay vade ile almak istediğinizi belirttiniz. Bankadan %1,33 oranlı faiz oranını da kaptınız. Şimdi hızlıca hesaplamalara girelim. Bir ayda ödeyeceğiniz kredi taksit borcunuz 299,80 TL olacak. Tahsis ücretiniz de 50 TL olacaktır. Hayat sigortanız için bir şey belirtmeyelim. Bankaya gittiğinizde cinsiyetiniz ve yaşınız dikkate alınacak ve o şekil de hesaplanacak.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?