Ana Sayfa KREDİ KARTI 13 Ağustos 2017

Garanti Bonus Flexi Kart Özellikleri ve Başvuru

Garanti Bonus Flexi Kart Özellikleri ve Başvuru

Garanti Bonus Flexi Kart, Fleksi olarak okunuyor ve kart aidatı olmayan kredi kartı olarak sunuluyor. Bonus Flexi Kart  başvuru işleminden önce, kart hakkında bilgi almak faydalı olacaktır. Taksit seçenekleri, kampanya imkanları, bonus kazanma fırsatları, bonus biriktirme gibi pekçok faktör kart seçiminde, kartı tanımada önemli bilgiler içeriyor.

Şimdi Garanti Bonus Flexi Kredi Kartı özelliklerine kısaca bakalım ve başvuru hakkında bilgi verelim.

Flexi Kart Nedir?

Garanti Bankasının sunduğu Flexi Kart, Bonus üye iş yerlerinden bonus kazanmanıza imkan veren, yıllık kart ücreti ve hesap özeti gibi pek çok özelliğe sizin karar verebileceğiniz, kartınızın görselini kendiniz tercih edebileceğiniz bir kart tipidir.

Yıllık kart ücreti ödemenize gerek yoktur ve harcamalarınıza göre daha fazla bonus kazanmanız mümkündür.

Dünyanın her yerinde Master / Visa / AmEx amblemi yer alan binlerce işyerinde Garanti Bonus Flexi geçerlidir. Bonus Flexi dünyanın hererinden alışveriş yapabilmek mümkündür.

Flexi Kartla İstediğin Kampanyaya Katılabilirsin.

Flexi Card bonus özelliği ile bonus kampanyalarına katılabilirsiniz.  Dilediğiniz kampanyaya katılabilir, istemiyorsanız katılmayabilirsiniz. Kampanyalara katılmak için ücret ödemeniz gereklidir. Kısa mesajla kampanyaya katılabilirsiniz.

Bonus Flaş kullanarak kampanyaları tek bir uygulamada takip edebilirsiniz. Flexi kart bilgilerinizi de Bonus Flaş’ta  görebilirsiniz.

Biriken bonusları kullanarak bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Bonus üye işyerlerinden alışveriş yapabilir, isterseniz taksit, ek taksit ya da işlem erteleme işlemlerini kullanabilirsiniz.

Garanti Flexi Kart Başvurusu

Flexi Kart Başvurusu yapmak için Garanti Bankası Şubesi’ne giderek kredi kartı başvuru formunu doldurabilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İnternetten Bonus Flexi başvuru işlemi için Garanti Bankası resmi internet sitesine girin. Üst menüde bulunan BİREYSEL bağlantısına tıklayın. Açılan menüde yer alan KARTLAR bağlantısına tıklayın.

Açılan sayfada sol bölümde BONUS AİLESİ bağlantısına tıklayın.Yönlendirildiğiniz sayfada sağ bölümde başvurabileceğiniz Bonus Card seçenkleri bulunmaktadır.  Bonus Flexi kutucuğundaki linke tıklayın.

Açılan sayfada sağ tarafta BAŞVUR butonu bulunmaktadır. Butona tıkladığınızda yeni açılan sayfada karşınıza form gelecektir.

Form içerisindeki bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurun ve HEMEN BAŞVUR butonuna tıklayın.

Bu işlemlerin ardından başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvurunuzu yaptıktan sonra kısa süre içerisinde olumlu ya da olumsuz olarak başvurunuz sonuçlanacaktır.

Mesajla Bonus Flexi Başvurusu

Bonus Flexi Kart sahibi olmak için yapabileceğiniz bir diğer başvuru seçneği de mesajla başvuru yapmaktır. Telefonunuzun mesaj bölümüne giridkten sonra hemen başvurmak için BFLEXI yazın ve 3340 numarasına gönderin. Başvuru işleminiz gerçekleşecektir.

Bonus Flexi Kart Başvuru Sonucu

Garanti Bonus Flexi başvuru takip için yapmanız gereken; Garanti Bankası resmi internet sitesine girin ve üst bölümde yer alan Bireysel bağlatısına ve açılan menüde Kartlar bağlantısına tıklayın.

Açılan sayfada sol menüde BAŞVURU TAKİBİ bağlantısına tıklyın.Yönlendirildiğiniz sayfada karşınıza gelen form içerisindeki bilgileri girin. Formda telefon numarası, form numarası, başvurduğunuz ürün gibi bilgiler istenecektir. Devam butonuna tıklayarak aşamaları tamamlayın. Kart başvurunuzun sonucu şubeye gitmeye gerek kalmadan bu şekilde öğrenebilirsiniz.

İsterseniz 444 0 333 Alo Garanti’den Flexi Kredi Kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?