Ana Sayfa KOSGEB 6 Aralık 2017

Evde Ek İş Yaparak Para Kazanabilirsiniz?

Evde Ek İş Yaparak Para Kazanabilirsiniz?

Kredi Bankam ekibi olarak değerli okuyucularımıza evde hangi ek işleri yapabileceklerini araştırarak günümüz şartlarında iş yükünü bazı firmaların karşılayamadığını ve bu durumda ev hanımlarından faydalanıp para kazanacakları işler ortaya çıktığını görüyoruz.

Ankara’da Evde Hangi Ek İşleri Yapabilirim? Bu işler firmanın iş yükünün azalması konusunda firmaya avantaj sağlamaktadır. İzmir’de Evde ek iş ilanları aracılığıyla evinizde oturup para kazanmanız günümüzde mümkündür. Elinizin yapacağınız işe yatkın olması ya da bu alanda deneyim sahibi olmanıza gerek yoktur. Hem severek yapıp boş zamanınızı değerlendirip hem de para kazanmak günümüzde bir hayli popülerdir.

Çeviri Yaparak Evde Para Kazanmak

Evde çeviri işi yaparak para kazanmak birçok dil mezunu kişilerin işten arta kalan zamanında boş oturması yerine çeviri hizmeti verebilir. Sadece uzman olduğu bir yabancı dil bu işi yapabilmesi için yeterlidir. Özellikle bu alanda faaliyet göstermek istiyorsanız forum sitelerini gözden geçirebilirsiniz. Üye olup uzmanlık alanınıza göre çeviri yapıp kazancınızı katlayabilirsiniz.

Makale Yazmak

Evde makale yazarak para kazanmak birçok firma kendi alanında bilinen bir firma olmak için firma hizmetleri hakkında makalelere ihtiyaç duyar. Makale sitelerinde yazar olarak bu konuda ev bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Diksiyonu düzgün, belli bir seviyeye gelmiş Türkçe bilgileriniz ile makale yazabilirsiniz. İstanbul Evde ek iş ilanları arasında oldukça favori gösterilen bir iştir. Bunun için sadece güvenilir bir site tercih etmeniz yeterlidir.

Evden Nikâh Şekeri Yaparak Para Kazanmak

Evden Nikah Şekeri yaparak para kazanmak günümüzde düğün sezonu için ilkbahar veya yaz aylarını beklemenize gerek yoktur. Her sezon her ay düğün yapmak için idealdir. Yaz aylarında düğün isteyen çiftler varken sonbahar ya da kış temalı düğün isteyen çiftler de vardır. Düğünün olmazsa olmazı ise nikâh şekerleridir. Nikâh ya da düğün anılarınızı en iyi hatırlatan nikâh şekerleri birçok firmanın yetişemediği bir iştir. Bir siparişte en az 100 adet sipariş verilmektedir. Özellikle düğün zamanlarında bu yükü kaldıramayan firmalar forum sitelerine bu iş ile ilgili ilanlar vermektedir. İstanbul Evde ek iş ilanları arasında en çok talep gören ve zevkli bir iştir. Basit ve eğlenceli bir iştir. Akşam televizyonunuz izlerken bile yapabilirsiniz.

Evde Yelek Yaparak Para Kazanmak

Evde Yelek Yaparak Para Kazanmak ev hanımları yeteneklerini paraya çevirmeyi hedefliyorsa bu ilan tam da onlara göre… Özellikle annelerin bebekleri için istediği yelek, ceket ve şapka modellerini yaparak para kazanmak bir hayli kolaydır. Forum sitelerinden ya da sosyal paylaşım sitelerinden ördüğünüz her örgüyü paylaşıp müşteri kitlesi oluşturabilirsiniz. Denizli Evde ek iş ilanları kategorisinde özellikle anneler arasında çok konuşulan bir iştir. Kış aylarının gelmesiyle daha çok talep edilecek bu örgüler para kazanmanız için elinize geçen iyi bit fırsattır.

Evde Toka Paketleme İşi Yapmak

Evde Toka Paketleme işi yapmak son derece zahmetsiz bir iş olan paketleme işi zamanı dolu dolu geçirmenizi sağlayacaktır. Paketleme alanında evden hizmet vermek istediğinizde forum sitelerine bakmanız yeterlidir. Sitelere bırakacağınız irtibat bilgileriniz ile firmalar size rahatlıkla ulaşabilir. Ücretlerin bir hayli tatminkâr olması da tercih etmenizi kolaylaştıracaktır.

Evde Özel Ders Vererek Para Kazanmak

Evde özel ders vererek para kazanmak kamu kurumunda çalışan birçok eğitmenin derslerden arta kalan zamanlarını boşa geçirmek yerine evde ek iş ilanları nelerdir araştırıp özel ders verebilirler. Kazancı saat başı alacakları için iki taraf da karşılıklı memnun kalabilirler. Online olarak da verebilecek bu derstenler hedeflediğinizin daha üstünde rakamlar kazanabilirsiniz. Aile bütçenize ciddi oranda destek verecek bir kazançtır.

Evde Boncuk Paketleme İşi Yapmak

Evde boncuk paketleme işi yapmak özellikle ev hanımlarının eli birçok işe yatkındır. Daha seri ve pratik düşünebilirler. Çocuk bakımı ile kazanılan deneyimler ileriki hayatta bir hayli işe yaramaktadır. Size verilecek boncukları renklerine göre ayırıp verilen grama göre poşetleyip ağzını kapatma işidir. Bursa Evde ek iş ilanları arasında oldukça popüler olan bir iştir. Özellikle ev gezmelerine giderken ya da akşam saatlerinde bu işi yapabilirsiniz. Ruhunuzu dinlendirip deşarj olacağınız bir iştir.

Evde Mandal Boyama İşi Yapmak

Evde mandal boyama işi yapmak annelerimiz zamanında kullanılan ahşap mandalların boyama işidir. Birbirinden farklı renklere boyayıp aksesuar takarak işi tamamlarsınız. Genellikle bazı firmalar mandalları boyalı halde gönderebilirler. Bu durumda aksesuarların montajını yapıp teslim edebilirsiniz. Son derece zevkli ve el becerisini geliştiren bir iştir. Evde size yardım edecek çocuklarınız ile keyifli zamanlar geçirebileceğiniz aktivitedir.

Düğme Ayırma ve Paketleme İşi Yapmak

Firmalar fabrika çıkışı birbiri içine girmiş renklerdeki düğmelerin ayrılması ve paketlemesi için insan gücüne ihtiyaç duyar. Bu durumda evde ek iş ilanları vermiş sitelere bilgilerini bırakan kişiler ile irtibata geçerek ev hanımlarının kazanmasını sağlarlar. Fabrika çıkışında karışık olarak çuvallanan düğmeler daha ucuz fiyata satılır. Fırsat bilen firmalar ucuza aldıkları düğmeleri renklerine göre ayırtıp daha sonrasında belirlediği fiyata piyasaya sürer. Bu durumda arada aracı konumunda olan ev hanımları da payına düşeni alır

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?