Ana Sayfa KREDİ 11 Ağustos 2017

Denizbank Web’de 55.000 TL İhtiyaç Kredisi

Denizbank Web’de 55.000 TL İhtiyaç Kredisi

Denizbank kredi, web’de ihtiyaç kredisi, anında kredi, kolay kredi, hızlı başvuru – Değerli okurlarım, tekrardan merhabalar dileyerek yazıma geçmek istiyorum. herkesin bir bankası vardır. İhtiyaçlarında genelde o bankaları tercih ederler. Tabi kimisi de araştırma yaparak kredi alma yolunu seçer. Niyetiniz ne olursa olsun, bizlerde piyasadaki kredi kampanyalarını banka ayırımı yapmadan sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz. Bu yazıda Denizbank web’de ihtiyaç kredisi kampanyasına ayırdık. Belki de aradığınız o özel kredi Denizbank’tadır.

DENİZBANK WEB’DE KREDİ ÖZELLİKLERİ

Denizbank bu kredi kampanyası ile sizlere kolay başvurunun yolunu açmış. Hatta o kadar kolay ki, kimlik numaranızı ve cep telefonu numaranızı kullanarak kredi başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Kredi vadesi için en uzun süre bir çok bankada olduğu gibi 48 aydır. 48 Ay yani 4 yıl taksit imkanı bir çok kimse için çok önemli bir husustur. Kredi için belirlenen kredi limitinin de en fazla 55.000 TL olduğunu belirtmek istiyorum. İhtiyaç kredisi için bu tutar gayet iyi ve normal. Peki kredi kampanyası için belirlenmiş faiz oranları nasıl?

KREDİ FAİZ ORANI VE DİĞER ÖZELLİKLERİ

Dilerseniz şimdide faiz oranlarına değinelim biraz. Burada faiz oranları vade sayısına göre belirleniyor. Kredi vadesi 12 ay olacak ise faiz oranı da %1,65 olacaktır. Kredi vadesi 24 ay olacak ise faiz oranı da %1,72 olacaktır. Kredi vadesi 36 ay olacak ise faiz oranı da %1,78 olacaktır. Kredi vadesi 48 ay olacak ise faiz oranı da %1,78 olacaktır. Kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Hayat sigortasını da banka yapıyor zaten.

KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIYOR?

Kredi başvurusu için bankaya gitmenize gerek yok. Bunun için yapmanız gereken şey az sonra belirteceğim linki kullanarak başvuru sayfasına yönelmek. Ardından T.C. Numaranızı ve Cep Telefonu Numaranızı girmek. Bu sayede başvuru adımlarına da girmiş olursunuz. Bankada sizi değerlendirmeye alır. Ama bu süre dakikalar ile ifade edilir. Kredi siciliniz ile ilgili herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmaz ise sizlere ön onay verir. Sizde bankaya gelir belgenizi ve kimliğinizi alarak gidersiniz. BAŞVURU LİNKİ; denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/ihtiyac-kredileri/webde-kredi-basvuru.aspx

WEB’DE KREDİ İÇİN ÖRNEK HESAPLAMALAR

10.000 TL Kredi başvurusu yaptınız. kredi vadenizi de 12 ay olarak belirlediğinizden dolayı faiz oranı %1,65 oluyor. Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı bu durumda 944 TL olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz 50 TL kadardır. Ortalama hayat sigortanız 105 TL olacaktır. Yıllık toplam maliyet oranınız ise 26,8089 dur.

10.000 TL Kredi başvurusu yaptınız. kredi vadenizi de 24 ay olarak belirlediğinizden dolayı faiz oranı %1,72 oluyor. Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı bu durumda 533 TL olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz 50 TL kadardır. Ortalama hayat sigortanız 141 TL olacaktır. Yıllık toplam maliyet oranınız ise 28,4853 dür.

10.000 TL Kredi başvurusu yaptınız. kredi vadenizi de 48 ay olarak belirlediğinizden dolayı faiz oranı %1,78 oluyor. Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı bu durumda 335 TL olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz 50 TL kadardır. Ortalama hayat sigortanız 216 TL olacaktır. Yıllık toplam maliyet oranınız ise 29,2662 dir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?