Ana Sayfa BANKALAR 11 Ağustos 2017

Aktifbank Kredi Notu Düşük Emekli PTT Müşterilerine Anında Kredi

Aktifbank Kredi Notu Düşük Emekli PTT Müşterilerine Anında Kredi

PTT Aktifabank emekli kredi kampanyası, düşük kredi notuna ihtiyaç kredisi, çabuk ve kolay kredi, n kolay kredi – Değerli büyüklerim, yine çok özel bir yazı ile karşınızdayım. Kredi hayatımızı kolaylaştıran, düzene koyan ve genç yaşlı herkesin başvurduğu maddi borç kaynaklarından. Özellikle emekli kesimi krediye çok fazla başvuruda bulunuyor. Sonuçta herkesin kendine göre giderleri oluyor. Sağlı, seyahat, taşıt, iş kurma, çocuklara düğün yapma, eşya yenileme vs. vs. derken ihtiyaçlar alıp başını gidiyor.

AKTİFBANK PTT KREDİ KAMPANYASI EMEKLİLERE ÖZEL

Normalde ülkemizde en kolay kredi alan kesim emekliler oluyor. Devlet garantisinde maaşları oluyor. Bununla beraber bankalardan kredi alamayanlar da var. Nedeni ise Kredi Notu. Milyonlarca vatandaş kredi notundan dolayı kredi çekemiyor. Bunların büyük bir çoğunluğunu da emekliler oluşturuyor. Bu yazı ile de derdinize derman olmaya çalışacağız. Aktifbank ve PTT iş birliği ile hazırlanmış N Kolay kredi. Bu kampanyanın özünde düşük kredi notunu dert etmeyin sloganı yatıyor. Peki detaylar? O da yazımızın devamında;

DÜŞÜK KREDİ NOTUNA KREDİ FIRSATI

Aktifbank ile PTT bir kredi kampanyası için anlaşmaya vardılar. Bu kredi kampanyasına göre kredi notunuz düşük bile olsa kredi alabiliyorsunuz. Ama kredi notu çok riskli olan ve 0 ile 799 puan aralığında olanlar çok fazla yararlanamıyorlar. Asıl kapsama alanı kredi notu orta riskli ve az riskli olanlardır. Zira bankalar bu gruptakilere çok fazla kredi vermiyor. Aktifabank ise aylık geliriniz var ise kredi siciliniz de de sıkıntı yoksa kredi alabilirsiniz diyor. Krediden maaşını PTT’den alan emekliler faydalanabiliyor. Ayrıca maaşınızı taşırsanız da faydalanabilirsiniz.

PTT AKTİFBANK EMEKLİ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Bu kampanyada kefil, teminat veya daha başka bir şey istenmiyor. Kimliğinizi alıp PTT merkezine gidiyorsunuz. Sonra burada ufak bir form var bunu hızlıca dolduruyorsunuz. Ardından kısacık bir bekleme süresi oluyor. Onay geldiği anda paranızı yani kredinizi PTT’den anında alabiliyorsunuz. Bu kampanyaya göre en az 2.000 TL kredi alabiliyorsunuz. En fazla kredi limiti ise 50.000 TL dir. Kredi vadesi 3 ay ile 48 ay (dahil) seçilebiliyor. Sizde taksit sayınızı kendinize göre belirleyebilirsiniz.

Yalnız kredi vadesi ile sizin yaşınızın toplamının 84’ü geçmemesi gerekiyor. Yaşınız 80 ise 48 ay vade yani 4 yıl taksit ile kredi alabiliyorsunuz. Diyelim ki yaşınız 82. O halde 2 yıl yani 24 ay vade ile en fazla kredi alabiliyorsunuz. Tabi yaşı daha düşük olanlarda sıkıntı olmuyor. Kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Kredi için belirlenen faiz oranı da %1,89 dur. Kredi notu düşükler kredi çektiğinden faiz oranına çok fazla takılmıyorlar. Dilerseniz olayı daha iyi anlamak adına örneklendirerek sonlandıralım.

KREDİ HESAPLAMA ÖRNEĞİ

Sizde emeklisiniz. Nasıl olsa maaşınızı da PTT’den alıyorsunuz. O halde kredi kampanyasından yararlanabilirsiniz. Kredi notunuz orta riskli ve bankalar kredi vermek istemiyor. Sizde PTT’ye başvuru yaptınız. 20.000 TL ihtiyacınız olduğunu ve bunu da 48 ay vade ile ödemek istediğinizi belirttiniz. Ardından PTT’den onay çıktı. Faiz oranı %1,84 olarak sizlere sunuluyor. Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 688,10 TL yapıyor. Ödeyeceğiniz tahsis ücreti ise 100 TL kadar olacaktır. Yıllık maliyet oranı ise %31,2704 olacaktır.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?