Ana Sayfa EMLAK 29 Kasım 2017

Starcity Outlet Yenilenen Binası İle Göz Kamaştırıyor

Starcity Outlet Yenilenen Binası İle Göz Kamaştırıyor

Şehir hayatının stresi ve avrupa yakasında elit hizmetler hayata yön veriyor. Yönetim ve kiralama hizmetleri JLL Türkiye tarafınca yürütülen ve bir Gençoğlu Grup projesi olan, Avrupa Yakası’nın gözde outlet avm Starcity; ziyaretçilerine keyifli, rahat ve hesaplı alışveriş için lüzumlu her türlü konforu sunarak, Outlet alışveriş beklentilerini yükseltmeye devam ediyor.

Avantajlı alışverişin Avrupa Yakası’ndaki en mühim adı olan Starcity Outlet, ziyaretçilerinin alışveriş keyfini daha konforlu ve ferah bir ortamda yaşamaları için başlatmış olduğu renovasyon çalışmalarını tamamlayarak baştan sona yenilenen yüzüyle ziyaretçilerine kapılarını açıyor.

Starcity Outlet Yönetim Kurulu
Gençoğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Naim Gençoğlu

RENOVASYONUN ARDINDAN HER ALANDA YEPYENİ BİR ÇEHREYE KAVUŞUYOR

Başta kurumsal kimliği olmak suretiyle, kiralamadan, ortak alanlara, mimariden, çevre düzenlemesine kadar derhal her alanda kendini yenileyen Starcity Outlet, bu çalışmaların arkasından yepyeni bir çehreye kavuşuyor. Biroldukça dünya markasının en büyük Outlet mağazalarına ev sahipliği icra eden Starcity, marka karmasına dahil etmiş olduğu yepyeni ulusal ve internasyonal markalarıyla, yıl süresince avantajlı alışveriş imkanını Outlet fiyatlarla yerli ve yabancı ziyaretçilerine sunmaya devam edecek.

“AVRUPA YAKASI’NIN EN PRESTİJLİ OUTLET ALIŞVERİŞ MERKEZİ OLMAYI HEDEFLİYORUZ”

Starcity Outlet’in en mühim yatırımlarından biri bulunduğunu belirten Gençoğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Naim Gençoğlu yenilenme emek harcamaları ile ilgili; ‘2016 yılında devraldığımız yatırımımızı, Avrupa Yakası’nın en prestijli Outlet avm haline getirmeyi ve ziyaretçilerin aklındaki Outlet algısını değiştirmeyi kendimize hedef olarak belirledik. Bu hedefi gerçekleştirmek amacıyla da ilk olarak, alanında ustalaşmış çözüm ortakları ile mutabık kaldık ve JLL Türkiye işbirliğinde Starcity Outlet’in yönetim ve kiralama anlayışını tekrardan oluşturduk. Belirlediğimiz hedef doğrultusunda Starcity Outlet’i Avrupa Yakası’nın en genç, en dinamik ve en prestijli Outlet avm haline getirmek amacıyla en ince detayına kadar tekrardan kurguladık. Mağaza karmasından ortak kullanım alanlarına, dış cephesinden kurumsal kimlik tasarımına kadar; oldukça geniş bir renovasyona gittik. Renovasyon kapsamında ortalama 35 milyon TL yatırım yaparak Starcity Outlet’i yeni baştan tasarladık ve yeniledik’ dedi.

YÜZDE 97 OLAN DOLULUK ORANININ GERÇEKLEŞTİRİLEN KİRALAMALARLA BİRLİKTE ARTMASI BEKLENİYOR

134 bin metrekare kapalı alanı, ulusal ve internasyonal markaların yer almış olduğu 141 mağazası, 1.500 araçlık kapalı 350 araçlık açık otoparkıyla averaj aylık 550 bin ziyaretçi ağırlayan Starcity Outlet; Atatürk Havalimanı ve CNR Fuar Merkezi’ne yakın konumu, bünyesindeki dünya markaları ve outlet fiyatlarıyla yıl süresince yerli ve yabancı birçok gezgin ve yerli ziyaretçi tarafınca yoğun ilgi görüyor. Misafirlerin; kapısından içeriye girdikleri andan itibaren aileleriyle beraber vakit geçirebilecekleri keyifli, sıcak, samimi bir ortam sunmak istediklerini belirten Gençoğlu ‘Tüm faaliyetlerimizi ziyaretçilerimizin pozitif bir müşteri deneyimi yaşamaları için planlıyoruz. Doluluk oranımız %97 civarında, gerçekleştirdiğimiz kiralamalarla birlikte bu oranın daha da artmasını hedefliyoruz.Hedef kitlemiz tarafından ilgi göreceğine inandığımız, onların ihtiyaçlarına yönelik, daha önce gerçekleştirilmemiş ve Starcity Outlet markasına değer katan aktivitelere imza atacağız’ dedi.

Starcity Outlet, Türkiye’deki en büyük Puma ve Karaca Outlet mağazalarının yanı sıra Vakko Outlet, Beymen Outlet, Boyner Outlet, Fabrika, Network, Derimod, Adidas Outlet, Tommy Hilfiger, Hummel, Columbia, DieselOutset, Benetton,5M Migros, ebebek, Bellona, Vepa Outlet, Madame Coco, English Home, Tefal benzer biçimde yüzlerce büyük dünya markası ve fiyatlarıyla ziyaretçilerin gözdesi olmaya devam ediyor.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?